środa, 30 września 2015

KONKURS!!!

Do wygrania jest egzemplarz tej mistrzowsko skonstruowanej powieści.
Mnie Jungersen po raz drugi zachwycił.

Czy o tym, kim jesteśmy, decydują jedynie procesy neurobiologiczne, zachodzące w naszym mózgu?
Mia cieszyła się, kiedy jej mąż znów zaangażował się w ich związek, który jeszcze niedawno przechodził poważny kryzys. Jednak gdy Frederik podczas rodzinnych wakacji doznaje ataku nerwowego, okazuje się, że powodem zmian jego osobowości jest guz mózgu. Wkrótce wychodzi na jaw, że mężczyzna w tajemnicy przed rodziną dopuścił się milionowych oszustw.
Kobieta musi teraz chronić siebie i syna przed mężem, który zmienia się w nieobliczalną, obcą osobę. Obsesyjnie śledzi wyniki najnowszych badań neurologicznych, próbując zrozumieć, jak to możliwe, że mężczyzna, z którym tworzyła wieloletni związek, mógł stać się kimś zupełnie innym. Szuka odpowiedzi na pytanie, z kim tak naprawdę spędziła trzy ostatnie lata, najszczęśliwsze w ich małżeństwie. 

  1. Konkurs trwa do 30 września 2015 roku do godz. 23.59 (czas polski się liczy:))
  2. Organizatorem jestem ja Anetapzn, właścicielka bloga Pasje i fascynacje mola książkowego..(klik) 
  3. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać w 5-6 zdaniach, czy i dlaczego lubicie (lub nie lubicie) literaturę skandynawską i jaka ew. książkę z tego kręgu polecilibyście mi.
  4. Odpowiedzi proszę przysyłać na email anetapzn@gazeta.pl. W temacie proszę napisać KONKURS.
  5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na tym blogu tutaj do dnia 03 października 2015 roku. Wygrywa 1 osoba, wybór będzie mój całkowicie subiektywny, reklamacji nie przyjmuję. 
  6. Wysyłka książki w ciągu 7 dnia od otrzymania od zwycięzcy adresu, na terenie Polski, listem poleconym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz